Úvodní strana

CHS Alighieri

Naši potkánci

Odchovy

Fotogalerie

Jak se u nás bydlí

O chovu

Barvy, variety a znaky

Výstavy

Dantýskův deníček

Odkazy

Kontakty

Návštěvní kniha

 

Počítadlo návštěv:

 


Výstavy

 

Vánoční dvojvýstava v Ostravě - 20.12.2008

Tento den byl opravdu přijemným odreagováním před stresem z Vánoc. I přes některé slabší chvilky, jako např. odepsaný alternátor v autě, obrovská zima, nedostatek spánku a dlouhatánská cesta, jsme si to všechno úžasně užili. S Dantýskem jsme si dali cíl - mít alespoň víc bodů než na minulé výstavě. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se po posuzování vrátila ke klícce a objevila tabulky s body. Takové ohodnocení jsem opravdu nečekala. Hlavně mě hodně potěšilo, že mu vesměl bylo strženo jen za bílé prstíky.... A ještě více mě potěšilo, když jsem objevila posuzovatelku Bebechu, jak si Dantýska fotí kvůli jeho prostříbřené srti...:) Opravdu jsem byla mooooc spokojená. Navíc jsme se ještě dostali do chs německých ovčáků, ze které si Mirka bude brát štěňátko. I ta na nás opravdu úžasně zapůsobila... Nakonec k výsledkům: Niflheim opět vyhrál vše, co mohl, a také odchovanci pocházející z niflheimského odchovu sbírali úspěch za úspěchem, takže i Nifl byla nadmíru spokojená.:) Proto jsme se nakonec všichni shodli, že tento výlet opravdu nakonec stál za to!!

Zde si můžete prohlédnout celkové výsledky z Ostrvské výstavy.

 

Rychnov nad Kněžnou - 27.-28.9.2008

Této výstavy jsem se bohužel sama nezúčastnila... Velké díky patří Mirce z Niflheimu, která se obětovala a Dantýska vzala s sebou, nejen na registraci, ale i na samotnou výstavu. Moc díky...I přesto, že Dantýsek dostal pouze 91 bodů, jsem ráda, že se mohl zúčastnit. Zde je tabulka s body.

!!více o Rychnovské výstavě + výsledky a fotky!!

 

Výstava Louny - 13.-14.9.2008

Této výstavy jsme se s Dantýskem sice zúčastnili, ale jelikož Dantý ještě nebyl registrován, vystavovala jsem ho jen v kategorii mazlíků (ne-14.9.)Pěkné zážitky však přinesly oba dny. Byla to naše první výstava, takže jsme si nechtěli nechat kazit dojem z celé akce, i přesto, že rušivých elementů tam byla celá řada. V první řadě to byli lidé. Výstava se konala jako součást velké akce Člověk v přírodě ve velikánském areálu výstaviště v Lounech. Byla to opravdu ohromná akce, tudíž i návštěvnost musela trhnout rekordy. Chovatelé měli opravdu málo místa, takže se v podstatě ani nemohli zdržovat v úzkých uličkách u klecí se svými potkánky, neb tudy stále proudily davy lidí. V neděli, kdy došlo na mazlíky už se situace trochu uklidnila. Příjemnou atmosféru zapříčinil zejména pokles návštěvníků, ale stejně tak i chovatelů. Nakonec jsme si oba dny užili a odjížděli jsme domů plni nových dojmů.

Pokud se mi povede sehnat odkaz na výsledky, dodám...:)