Úvodní strana

CHS Alighieri

Naši potkánci

Odchovy

Fotogalerie

Jak se u nás bydlí

O chovu

Barvy, variety a znaky

Výstavy

Dantýskův deníček

Odkazy

Kontakty

Návštěvní kniha

 

Počítadlo návštěv:

 


Nabídka krytí

Nabízím ke krytí naše samečky. Pokud se vám nějaký náš klučík líbí a máte vhodnou nevěstu, neváhejte mě kontaktovat jedním z uvedených způsobů (vše naleznete v sekci KONTAKTY)

!!! Přednostní právo na krytí našimi samci má CHS z Niflheimu - jen tato CHS smí pouštět potomky po klucích do chovu. Ostatním poskytnu kluky jen za předpokladu, že jejich potomci půjdou na mazlíky !!!

Kluky nabízím ke krytí nejdříve po 9. měsíci věku.

Podmínky krytí: Pokud se dohodneme na krytí některým z mých samců, respektujte prosím moje podmínky... Krytí probíhá u nás v CHS, jinde pouze po domluvě. Samička musí být zdravá a v plné kondici a samozřejmě musí geneticky "sedět" k našemu samci. Samička u nás bude mít svoji klícku, kterou máme vyhrazenou jako víkendovou a krycí. Na cestu by měla mít samička zabalené svoje jídlo, na které je zvyklá, aby se cítila jako doma. Je třeba mě informovat také o tom, na jakou podestýlku je zvyklá, popř. má-li s nějakou podestýlku problémy. Za krytí nevyžaduju peníze. Pokud vy sami budete chtít přispět nějakou korunou nebo mlskou pro kluky, rozhodně se bránit nebudeme. Samičkám zaručuji každodenní pozornost zahrnující krmení, kontolu klece i samičky a samozřejmě i mazlení. Je třeba zařídit si vlastní převoz do Prahy či do Plzně. Já mohu dovézt a vyzvednout samičku na jiných místech pouze po domluvě.

GROTHVILD Z NIFLHEIMU: Je to moc milý myšáček. V mládí se hodně lekal, ale socializací se vše hodně zlepšilo. Temperament mu rozhodně nechybí. Je to taková tryskomyška, která se trochu uklidnila až po 1 roce. Již má za sebou jedno krytí v CHS z Niflheimu, ze kterého se narodila moc krásná miminka, jak barevně tak i povahově a znakově. Možno na miminka s PP.

 

ODKELL Z NIFLHEIMU: Keldínek je povahově velmi nevýrazný myšák. S klukama v kleci se snáší bez problémů. Je spíše submisivní. K lidem je moc milý, v mládí trochu bojácný, ale teď se vše zlepšilo. Stavbou těla se řadí spíše k průměrně velkým samcům. Má však krásnou "samčí" hlavu, pěkné položené uši bez záhybů a "kudrdlinek" a krásně tmavé oči. Jediné, co se nevyvedlo dle standardu je znak. Proto není možná registrace. Poskytneme pouze na miminka - mazlíky s VP.

 

LMG´S FUJIN: !!!NENABÍZÍME KRYTÍ!!! (Kvůli genetické anomálii na plicích??)

 

PELVE Z NIFLHEIMU: Pelvounek je celý po svém tatínkovi, trošku lekálek a tryskomyš. Vzhledově je to moc pěkný myšák. Od ledna 2010 je možné krytí (miminka s PP)!!!

 

RAEFLI Z NIFLHEIMU: Refloš je provokatér, v kleci je zatím kápo a velkej prudič. S velkýma klukama vychází v klidu, ale s Pelvem se neustále "kočkují". K lidem je neuvěřitelně milý, přítulný a mazlivý. Uvidíme, jak doroste. Od ledna 2010 je možné krytí (miminka s PP)!!!